عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: آن‌چه امروز برای نیروهای دلسوز کشور نیاز است این است که هم خودشان و هم نیروهایشان را رشد دهند و سطح فرهنگ و معرفت دینی خود و دیگران را ارتقا دهند. در این صورت است که افراد نسبت به امور شرعی و مشکلات و مفاسد و انحرافات، بی تفاوت نخواهند بود و خود را مسئول خواهند دانست. در غیر این صورت روز‌به‌روز بر بی‌تفاوتی افراد نسبت به مشکلات افزوده شده و تنها زمانی که مقام...
بنا به اطلاعیه رسمی سایت سازمان سنجش آموزش کشور، ثبت نام پذیرش بدون کنکور در مقطع کارشناسی تا 28 شهریور 1398 تمدید شد. بنابراین علاقمندان به تحصیل در موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی ره (مرکز آموزش عالی مجازی و نیمه حضوری) می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی http://register1.sanjesh.org/sarasariup نسبت به ثبت نام در 7 رشته به صورت مجازی با ویژگی های بسیار متنوع و عالی اقدام کنند.
سایت انگلیسی، عربی و اردو مرکز آموزش مجازی و نیمه حضوری افتتاح شد. علاقمندان انگلیسی زبان در همه نقاط دنیا می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی http://azad.ikvu.ac.ir/en به دوره های مرکز به زبان انگلیسی و http://azad.ikvu.ac.ir/ar به زبان عربی و http://azad.ikvu.ac.ir/ur به زبان اردو دسترسی داشته باشند.

اخبار و اطلاعیه‌های فرهنگی - دانشجویی