قابل توجه دانشجويان گرامی مقاطع كارشناسی و كارشناسی ارشد، جهت شركت در آخرین مرحله آزمون آزمايشي پايان ترم روز چهارشنبه مورخ 1400/10/15 ساعت 13:00 با مراجعه به سايت مركزhttp://ikvu.ir/،  بر روی آیکون  «سامانه برگزاری آزمون های پایان ترم» کلیک نمایید، نام كاربري و كلمه عبور خود را وارد نماييد، پس از آن لیست دروس انتخابی نیمسال جاری نمایش داده می شود، در جدول آزمون امروز بر روي عنوان  «آزمون آزمایشی»  كليك نماييد و پاسخ به سؤالات را ثبت نماييد.

    در ضمن ذكر اين نكته ضروري مي باشد اين آزمون براي آشنايي دانشجويان با نحوه برگزاري آزمون هاي الكترونيكي پايان ترم مي باشد و لذا با توجه به استقبال کم دانشجویان از شرکت در آزمون آزمایشی مراحل قبل، در صورت عدم شركت در آزمون آزمايشي مرحله سوم كليه عواقب و تبعات احتمالي مربوط به آزمون الكترونيكي پايان ترم به عهده شخص دانشجو خواهد بود و دانشجو حق هيچ گونه اعتراضي نخواهد داشت. لازم به ذكر است آزمون آزمايشي هيچ تأثيري در نمرات پايان ترم و معدل ترم نخواهد داشت.

    جهت پيشگيري از بروز هرگونه مشكلي در آزمون های پایان ترم، حتماً اينترنت پرسرعت داشته باشيد و با آخرين ورژن مرورگر كروم يا فاير فاكس و در صورت استفاده با گوشی همراه هوشمند حداقل از نسخه اندروید 7 به بالا وارد سامانه شويد و زمان خود را تنظيم نموده و تا انتهاي آزمون، از اتصال اينترنت خود اطمينان حاصل نماييد. لذا در اين مورد نيز هيچ گونه عذري از دانشجو پذيرفته نخواهد شد.

    منتظر اطلاعيه هاي بعدي ما باشيد

    موفق و پيروز باشيد