بنام خدا

   

  قابل توجه دانشجویان مشمول وظیفه عمومی

  - مراجعه حضوری دانشجویان مشمول جهت ثبت‌نام الزامی نیست و با توجه به خطر ابتلاء به بیماری کرونا تمهیداتی در نظر گرفته شده که دانشجویان مشمول نیز بتوانند به صورت غیرحضوری و بدون مراجعه به این مرکز ثبت‌نام نمایند.

  به اطلاع کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد (آقایان) مشمول و غیر مشمول ورودی جدید این مرکز می رساند، با توجه به اینکه یکی از مهمترین شرایط ثبت نام در مراکز دانشگاهی، دارا بودن مدارک نظام وظیفه اعم از کارت پایان خدمت، کارت معافیت پزشکی، کفالت موارد خاص، تعهد خدمت در آموزش و پرورش و کارکنان نیروهای مسلح می باشد.

  در صورتی که دانشجو مشمول باشد اخذ معافیت تحصیلی از سازمان وظیفه عمومی الزامی است که در این صورت دانشجو باید به آدرس اینترنتی vazifeh.police.ir مراجعه و اقدام به دریافت معافیت تحصیلی به صورت غیر حضوری نمایید.

  ( توضیحات بیشتر در سایت مذکور آمده است. همچنین pdf و فیلم آموزشی چگونگی اخذ معافیت تحصیلی در ذیل همین اطلاعیه بارگذاری شده است.)

  نکته: طلاب متقاضی ثبت نام در مرکز آموزش مجازی باید موافقت نامه ای از مرکز مدیریت استان محل تحصیل اخذ کرده و از طریق پست به این مرکز ارسال نمایند که در این موافقت نامه ضروری است عبارت زیر قید شده باشد:

  (تحصیل هم‌زمان طلبه گرامی آقای ............. با کد ملی ............. و کد تحصیلی ........... در مرکز آموزش مجازی و نیمه‌حضوری مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی‌(ره) و حوزه علمیه بلامانع می‌باشد.

  (بر اساس آیین‌نامه نظام وظیفه موافقت‌نامه مذکور باید هرترم از حوزه اخذ و به این مرکز ارسال شود.(

  تذکر مهم: بدیهی است در صورت عدم ارسال این موافقت‌نامه به مرکز، ثبت‌نام دانشجو ملغی خواهد شد. 

  دانشجویان غیرمشمول

  نکته1: کسانی که کارت پایان خدمت یا معافیت دارند باید کپی برابر با اصل کارت خود را همراه با مدارک پذیرشی به این مرکز ارسال نمایند.

  نکته 2: متقاضیان شاغل در آموزش و پرورش باید تعهدنامه خدمت خود را همراه با مدارک پذیرشی به این مرکز ارسال نمایند.

  نکته 3: متقاضیان شاغل در نیروهای مسلح باید موافقت نامه­ ای مبنی بر مجاز بودن تحصیل در این مرکز را از یگان خود اخذ و همراه با مدارک پذیرشی به این مرکز ارسال نمایند.

  نکته4: ارسال کپی برابر با اصل، کارت پایان خدمت، نظامی یا انتظامی، معافیت پزشکی، تعهدنامه طلاب، کفالت، موارد خاص را به مرکز الزامی می باشد.

  نکته5: برابر اصل مدارک می‌بایست در دفترخانه رسمی صورت پذیرد.

  «برای دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون نظام وظیفه(دانشجویان برادر) و یا عدم امکان ثبت معافیت تحصیلی در سایت با تلفن  02532113757 آقای عباسی تماس بگیرید.»

  نکته مهم: دانشجویانی که مدارک نظام وظیفه آنها ناقص باشد از شرکت در آزمون پایان ترم محروم شده و مشمول اخراج آموزشی هستند.