آخرین مهلت ارسال تحقیقات و فعالیت های پژوهشی مقطع ارشد نیمسال اول 1403-1402

قابل توجه دانشجويان گرامی مقطع كارشناسي ارشد برای دريافت موضوعات فعاليت پژوهشي مي‌توانيد با مراجعه به سايت مركز و وارد نمودن نام كاربري و كلمه عبور در سامانه دانشجويي و سپس كليك بر روي سامانه دروس به صفحه فهرست دروس وارد شويد و در سامانه ارسال و دريافت تحقيقات ارشد، موضوعات را در صندوق‌هاي دريافتي مشاهده نماييد يا با شركت در كلاس آنلاين از استاد درس مربوطه موضوع فعاليت پژوهشي را سؤال نماييد (برخی از اساتید گرامی موضوعات را در کلاس آنلاین اعلام می‌کنند، لذا در صورتی که در کلاس های آنلاین شرکت نمی‌کنید، حتماً از آرشیو صوتی کلاس جهت دریافت موضوعات تحقیقات استفاده نمایید). در ضمن اگر استادی موضوعات تحقیق را در سامانه ارسال و دریافت تحقیقات ارشد مشخص نکرده است، می‌توانید برای پیگیری با شورای علمی داخلی 157 - 154 تماس حاصل نمایید.

دقت داشته باشيد پس از انجام تحقيقات، فايل آن را تا تاريخ 1402/10/15 (قبل از برگزاري آزمون‌هاي پايان نیمسال) از طريق سامانه ارسال و دريافت تحقيقات ارشد ارسال نماييد. لازم به ذكر است تاريخ مذكور به هيچ وجه تمديد نخواهد شد.

- جزئیات ارزشيابي تحصيلي به شرح ذيل مي باشد:

 1. دروس جبراني (معرفت شناسي، خداشناسي، انسان شناسي، فلسفه اخلاق، فلسفه حقوق، فلسفه سياست):

پاسخ گويي به 28 سؤال چهار گزينه اي با بارم هر سؤال نيم نمره، 14 نمره و 6 نمره آزمون تشريحي ميان نیم‌سال با دانشجويان كارشناسي؛

2. دروس تخصصي (دروس پژوهش محور - انبوه خواني - كار كلاسي) :

 10 سؤال تشريحي از كل محدوده درسي، كه دانشجو مي بايست به 8 سؤال پاسخ دهد و 2 سؤال اختياري مي باشد. در ضمن بارم هر سؤال (2 نمره) و جمع كل آزمون كتبي 16 نمره و 4  نمره فعاليت پژوهشي، جمع كل نمره 20 نمره مي باشد.

 3. درس روش تحقیق در حدیث - درس روش تحقيق در قرآن و سنت :

 10 سؤال تشريحي از كل محدوده درسي، كه دانشجو مي بايست به 8 سؤال پاسخ دهد و 2 سؤال اختياري مي باشد. در ضمن بارم هر سؤال (1.5 نمره) و جمع كل آزمون كتبي 12 نمره و 8  نمره فعاليت پژوهشي، جمع كل نمره 20 نمره مي باشد.

4. دروس آفلاين :

 10 سؤال تشريحي از كل محدوده درسي، كه دانشجو مي بايست به 8 سؤال پاسخ دهد و 2 سؤال اختياري مي باشد. در ضمن بارم هر سؤال (2.5 نمره) و جمع كل آزمون كتبي 20 نمره مي باشد.

موفق باشید

واحد آزمون‌ها


کليه حقوق اين سايت به موسسه آموزشی- پژوهشی امام خمینی ره تعلق دارد.