دانشجویان گرامی حتما راهنمای کاربران  را مطالعه نمایند.

دانشجویان محترم؛ لطفا اطلاعیه زیر را با عکس‌نوشته‌ها و پیوست آن با دقت مطالعه نموده و با آگاهی کامل از شرایط اعلام شده صندوق رفاه برای ثبت‌نام  و ثبت درخواست وام دانشجویی خود را در http://refah.swf.ir  اقدام نمایید.
در ضمن برای ثبت‌نام و ثبت درخواست باید از مرورگر فایرفاکس (ورژن 9) استفاده نمایید.

* سامانه پرتال دانشجویی برای ثبت تقاضای دانشجویان از روز شبنه 1403/02/01 تا روز دوشنبه 1403/02/31 برای وام شهریه فعال خواهد بود.
 نکات قابل توجه:
 
*  اولویت پرداخت وام با دانشجویان بی بضاعت و کم بضاعت است.
*  پرداخت وام شهریه به دانشجویان شهریه پرداز شاغل پس از بهره مندی دانشجویان غیر شاغل و در صورت وجود اعتبار مازاد وام شهریه امکان پذیر است.
   دانشجویانی که تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران هستند، مجاز به درخواست وام شهریه نیستند

*  سنوات مجاز جهت درخواست وام برای دانشجویان کارشناسی ارشد ناپیوسته 4 نیمسال تحصیلی و برای دانشجویان کارشناسی پیوسته 8 نیمسال تحصیلی است.
* دانشجویانی که در نیمسال تحصیلی جاری برای نخستین بار تقاضای دریافت وام های صندوق را دارند، فقط با ثبت اطلاعات سند تعهد جدید (دارای شماره شناسه و رمز تصدیق) و گواهی کسر از حقوق ضامنان، امکان دریافت وام را دارند.
* جهت دریافت وام نیاز است دانشجو در پورتال صندوق رفاه از قسمت ثبت نام دانشجوی جدید ،تشکیل پرونده داده و سپس فرم سند تعهد محضری را با مراجعه به دفتر اسناد رسمی به اتفاق ضامن تنظیم  و ثبت نمایید (براي ثبت در دفتر اسناد بايد يک ضامن کارمند رسمی یا پیمانی و در صورت بازنشسته بودن، داراي گواهی کسر از حقوق  همراه داشته باشيد).
* پرونده تشکیل شده بعد از ارائه مدارک تایید میشود سپس میتوانید وارد پورتال شده و با توجه با جدول زمانبندی درخواست وام دهید.
پس از ثبت درخواست تصویر سند در سامانه صندوق رفاه بارگذاری کرده و اصل سند تعهدنامه دانشجویی  را به دانشگاه ارسال نمایید.

* وام شهريه دانشجويان نوبت دوم(شهریه پرداز) پس از تاييد و واريز به حساب دانشگاه در سامانه آموزشي ،مالي دانشجو اعمال ميشود.وام شهریه به کلیه دانشجویان واجد شرایط جهت پرداخت شهریه تحصیلی در دانشگاه های شهریه پرداز پرداخت می شود و وجهی به دانشجو داده نمی شود.
* به همراه سند تعهد محضری تنظیم شده توسط دفترخانه فیش حقوقی و حکم کارگزینی یا حکم بازنشستگی و کپی کارت ملی و صفحه اول شناسنامه ضامن را هم تحویل دهید.
* جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا اعلام مشکل ثبت نام می‌توانید با شماره مستقیم 02532113757 ازساعت 9 صبح الی 14 تماس بگیرید.
 

مقطع تحصیلی           مبلغ وام شهریه
کارشناسی پیوسته  3.000.000   تومان  
کارشناسی ارشد ناپیوسته 5.000.000    تومان

مدارک مورد نیاز ضامنین:
1. اصل سند تعهدنامه دانشجویی تنظیمی به وسیله یکی از دفاتر اسناد رسمی کشور
2. گواهی کسر از حقوق
3. تصویر آخرین حکم استخدامی 


کليه حقوق اين سايت به موسسه آموزشی- پژوهشی امام خمینی ره تعلق دارد.