اطلاعیه مهم روابط عمومی مرکز آموزش مجازی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی ره

  با عرض سلام و آرزوی سلامتی و شادکامی و تبریک به مناسبت اعیاد پیش رو خدمت همه دانشجویان محترم لطفا جهت ارتباط با بخش های مختلف مرکز موارد زیر را به دقت مطالعه بفرمایید.

   

  1- ساعت کاری مرکز از تاریخ 1400/04/21 تا پایان مرداد ماه از ساعت 7:00 تا 13:00 می باشد.

  2- مرکز آموزش مجازی از همین هفته تا پایان مرداد ماه پنج شنبه ها تعطیل می باشد.

  3- به دلیل رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، هر کارمند به دستور استانداری در هفته بین 1 تا 3 روز (بسته به شرایط رنگ بندی شهرها) آنکال می باشد و نباید در محل کار حاضر شود.

  4- شماره تلفن های مستقیم هر بخش و شماره تلفن های داخلی  به همراه شرح وظایف و ساعات پاسخگویی هر کارمند در قسمت "ارتباط با ما" که در بالای سایت قرار دارد درج شده است. بنابراین از دانشجویان محترم درخواست می گردد به هیچ عنوان شماره های دیگر مرکز را اشغال نفرمایند.

  5- بارها اعلام شده که تمام گروه های دانشجویی که در پیام رسان های ایتا یا سروش فعالیت دارند جهت تسهیل و تسریع در پاسخگویی به دانشجویان محترم راه اندازی شده و هیچ جایگاه و اعتبار قانونی ندارند و هیچ کدام از مسئولین دانشگاه وظیفه پاسخ گویی به دانشجویان را (چه در ساعات اداری و چه در ساعات غیر اداری) در این پیام رسان ها ندارند.

  6- باز هم اعلام می کنیم بهترین و دقیق ترین راه ارتباط با دانشگاه، نامه نگاری یا ثبت درخواست از طریق پورتال اداری است که علاوه بر سرعت و دقت در پاسخگویی، قابل پیگیری و رهگیری نیز می باشد.

  "موفقیت و سربلندی شما فرهیختگان گرامی آرزوی ماست"

  روابط عمومی