به نام خدا

  زمان ثبت‌نام وام دانشجویی تا 24 خردادماه 1400 تمدید شد

  دانشجویان محترم؛ لطفا اطلاعیه زیر را با عکس‌نوشته‌ها و پیوست آن با دقت مطالعه نموده و با آگاهی کامل از شرایط اعلام شده صندوق رفاه برای ثبت‌نام  و ثبت درخواست وام دانشجویی اقدام نمایید.

  در ضمن برای ثبت‌نام و ثبت درخواست باید از مرورگر فایرفاکس (ورژن 9) استفاده نمایید.

  با توجه به اینکه وام اعطائی صندوق رفاه دانشجویی به دو روش می‌باشد به استحضار می‌رساند:

  روش اول) دانشجویانی که ترم‌های قبل به بانک قرض‌الحسنه مهر ایران معرفی شده و وام دریافت نموده‌اند تا مورخ 1400/04/25 می‌توانند با ثبت درخواست وام از تسهیلات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران بهره‌مند شوند و نیازی نیست دوباره به بانک مراجعه کنند و فقط با ثبت درخواست وام در پورتال دانشجویی صندوق رفاه می‌توانند از آن بهره ببرند(هنگام ثبت درخواست باید گزینه قرض‌الحسنه مهر ایران انتخاب شود و اگر دانشجویی در مقطع کارشناسی از این وام استفاده نموده دیگر نمی‌تواند در مقطع دیگر از آن استفاده نماید ).

  روش دوم) دانشجویانی که قصد دارند از وام صندوق رفاه بهره‌مند شوند در سایت  صندوق رفاه دانشجویان(http://bp.swf.ir) ثبت‌نام (در هنگام ثبت‌نام اطلاعات را با دقت وارد نموده و نوع تحصیل باید نوع دوم شهریه‌ پردازثبت شود )و بعد از تایید این مرکز، ثبت درخواست وام نموده، جهت ثبت سند تعهدنامه به دفاتر رسمی مراجعه و تا پایان روز دوشنبه 24/03/1400 فرصت دارند مدارک را به اموردانشجویی مرکز ارسال نمایند.

  نکته 1:

  دانشجویان دقت داشته باشند درصورتی که درخواست وام آنها با موفقیت انجام شد جهت ثبت سند تعهدنامه به دفاتر رسمی مراجعه نمایند.

  مراحل تکمیل ثبت‌نام:

   

  1- فرم مشخصات درخواست‌کننده وام را از پیوست همین اطلاعیه دریافت کرده، با دقت آن را  تکمیل و به این مرکز ارسال نمایید.

  2- کپی کارت ملی و شناسنامه را با کیفیت خوب به این مرکز ارسال نمایید.

  3- پس از دانلود تعهدنامه درخواست وام از پیوست اطلاعیه وتکمیل آن توسط وام گیرنده و ضامن، به دفاتر رسمی ثبت اسناد مراجعه نموده و پس از تحویل تعهدنامه به دفاتر، سند تعهد را به طور دقیق و خوانا با پیش‌نویس ارسال شده از طرف صندوق تنظیم و به ثبت برسانيد. (براي ثبت در دفتر اسناد بايد يک ضامن کارمند رسمی یا پیمانی و در صورت بازنشسته بودن، داراي گواهی کسر از حقوق  همراه داشته باشيد، در ضمن می‌بایست اصل سند تعهدنامه دانشجویی  را به مرکز ارسال نمایید و اطلاعات بیشتر در عکس‌نوشته ذیل همین اطلاعیه است).

  4- تمامی موارد ذکر شده را تا پایان روز دوشنبه 1400/03/24، اسکن نموده و از طریق سامانه دانشجویی، خدمات آموزشی، ثبت درخواست(نامه، فرم آموزشی)، درخواست جدید بارگذاری نموده و اصل تعهدنامه و موارد خواسته شده را از طریق پست به این مرکز ارسال نمایید.(با توجه به زمان‌بر بودن بارگذاری مشخصات دانشجویان توسط امور دانشجویی، سعی کنند ارسال موارد درخواستی را به روزهای آخر موکول نکنند تا با مشکل بسته شدن سایت صندوق مواجه نشوند)

  مبالغ وام شهریه

  در مقطع کارشناسی 10.000.000 ریال معادل یک میلیون تومان و در مقطع کارشناسی ارشد 20.000.000 ریال معادل دو میلیون تومان است.

  نکته مهم 2

  لازم به ذکر است پیرو آیین‌نامه ارسالی از صندوق رفاه دانشجویی وزرات علوم وام ضروری(ازدواج، تبلت و گوشی و ......) و وام ودیعه مسکن متاهلی به دانشجویان این مجموعه تعلق نمی‌گیرد.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا اعلام مشکل ثبت نام می‌توانید با شماره مستقیم 02532113757 ازساعت 9 صبح الی 14 بعدازظهر تماس بگیرید.

   

   

  آیین نامه پرداخت و بازپرداخت وام دانشجویی به پیوست همین اطلاعیه است: