بسمه تعالی

  قابل توجه دانشجویان جدیدالورود مقطع کارشناسی ارشد (ورودی های نیمسال اول 1399-1400)

  ضمن خیر مقدم، میلاد پیامبر اعظم (ص) را خدمت شما عزیران تبریک عرض کرده و در ذیل نکاتی را در رابطه با کلاس‌های آنلاین به اطلاع  شما دانشجویان محترم می‌رسانیم.

  1. با توجه به اینکه در سال جاری دانشجویان جدید با تاخیر پذیرش شدند و اینکه شروع کلاس‌ها از مهر ماه بوده لذا جلساتی که دانشجویان در کلاس حضور نداشته‌اند را می توانند از قسمت آرشیو کلاس‌ها استفاده کنند.
  2. تاریخ و زمان برگزاری کلاس‌ها  را در صفحه اول سایت مرکز آموزش مجازی، برنامه آموزشی کارشناسی ارشد، برنامه کلاس‌های آنلاین ملاحظه کرده و بر اساس تاریخ و ساعت‌های ذکر شده در کلاس‌ها شرکت نمایید.
  3. در صورت نیاز راهنمای کلاس آنلاین تصویری را در قسمت تذکرات هر درس مطالعه کنید.
  4.  کلاس‌های دانشجویان رشته جدید علوم قرآنی با گرایش اعجازبه دلیل کمبود وقت به صورت فشرده و هفته‌‌ای دو جلسه برگزار خواهد شد و تمام جلسات در سایت آرشیو خواهد شد لذا اگر به هر دلیلی موفق به شرکت در  کلاس نشدید می‌توانید از آرشیو کلاس استفاده نمایید.
  5. به دانشجویانی که به صورت منظم در کلاس‌های آن‌لاین شرکت کنند یک نمره به عنوان نمره کلاسی تعلق خواهد گرفت.
  6. سؤالات و ابهامات مربوط به کلاس‌های آنلاین را می‌توانید از امور کلاس‌های آنلاین (داخلی 223 آقای حمید شاه‌محمدی) بپرسید.
  7. در صورتی که نسبت به دروس و واحدهای درسی خود ابهام و اشکالی دارید می‌توانید از واحد خدمات آموزشی دانشجویی (داخلی 221آقای موحدی) سوال کنید.
  8. سوالات در مورد محتوای دروس و رشته‌های تحصیلی را ازآقای ناصری دبیر پژوهش شورا علمی( داخلی 154) بپرسید.
  9. هر گونه سوال در مورد امتحانات پایان ترم و آزمون‌های میان ترم را از واحد امتحانات  32113747  بپرسید و یا به اطلاعیه‌های سایت مارجعه کنید.

  آدرس : قم، بلوار محمد امین(ص) ، خیابان گلستان ، نبش کوچه 7 ، پلاک  27

  تلفن :    5-32908193-025   فکس :   32931998-025     كد پستي: ۳۷۱۶۶۸۴۱۷۱