Untitled Document
پنجشنبه: 30 خرداد 1398
-A A +A

شما اینجا هستید

آخرین مهلت ارسال مقالات و فعالیت‌های کلاسی دانشجویان کارشناسی ارشد

  بسمه تعالی

   به اطلاع دانشجویان گرامی می‌رساند آخرین فرصت ارسال مقالات و فعالیت‌های کلاسی در پیامگاه تا اول دی ماه می‌باشد و چنانچه تا تاریخ مزبور موفق به ارسال نشوید می‌توانید تکالیف و مقالات خود را تا تاریخ اول بهمن‌ماه به ایمیل (d-a-shura@iki.ac.ir ) ارسال کنید. توجه داشته باشید در این صورت نمره کامل این نوع تحقیقات از 3 محاسبه خواهد شد.

  توضیح1: تنها عزیزانی که درس روش تحقیق در قرآن و سنت را دارند می‌توانند تا 30 بهمن تکالیف خود را ارسال کنند.

  توضیح2: اساتیدی که بعد از 15 آبان‌ماه موضوع تکالیف را اعلام کرده باشند دانشجویان آن درس می‌توانند تا اول بهمن‌ماه تکالیف خود را به ایمیل گروه ارسال کنند و در این صورت نمره‌ای از ایشان کسر نخواهد شد و نمره کامل این نوع تکالیف از 4 محاسبه خواهد شد.

  تذکرات

  1- چنانچه  فايل تکالیف خود را به پيامگاه استاد ارسال کرده‌اید از ارسال مجدد به ايميل خودداري شود درغیر این صورت مورد بررسی قرار نمی‌گیرد.
  2- فايل هاي ارسالي باید حاوي تمام اطلاعات دانشجويان (رشته - كد درس - نام كامل درس و استاد و دانشجو- شماره دانشجويي- موضوع تحقيق) در صفحه اول تحقيقات باشد و تکالیفی که مشخصات فوق را نداشته باشند بررسي نمي شوند و دانشجو از نمره تحقیق محروم خواهد شد.
  3- نام فايل ارسالي به ايميل نيز دقيقا حاوی مشخصات(رشته - نام خانوادگي - نام - نام درس  مثلا: حيدري- حسن- علوم قرآن 2) باشد.
  4- در صورت ارسال به صورت دست نويس بايد نكات استاندارد و نوع كاغذ و خوانايي و ... رعايت شود
  .

  پیروز باشید

  ساختمان مرکزی : بلوار محمد امین(ص) ، بلوار جمهوری اسلامی ، موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره)
  ساختمان مرکز آموزش مجازی ونیمه حضوری : بلوار محمد امین(ص) ، خیابان گلستان ، نبش کوچه 7 ، پلاک  27

    تلفن :    025 32 90 81 93 - 5   فکس :   025 32 93 19 98     كد پستي: 3716684171