دانشجویان مشمول وظیفه عمومی

- مراجعه حضوری دانشجویان مشمول جهت ثبت‌نام الزامی نیست و با توجه به خطر ابتلاء به بیماری کرونا تمهیداتی در نظر گرفته شده که دانشجویان مشمول نیز بتوانند به صورت غیرحضوری و بدون مراجعه به این مرکز ثبت‌نام نمایند.

به اطلاع کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی مشمول و غیر مشمول ورودی جدید این مرکز می رساند، با توجه به اینکه یکی از مهمترین شرایط ثبت نام در مراکز دانشگاهی، دارا بودن مدارک نظام وظیفه اعم از کارت پایان خدمت، کارت معافیت پزشکی، کفالت موارد خاص، تعهد خدمت در آموزش و پرورش و کارکنان نیروهای مسلح می باشد.

در صورتی که دانشجو مشمول باشد اخذ معافیت تحصیلی از سازمان وظیفه عمومی الزامی است که در این صورت دانشجو باید به آدرس اینترنتی vazifeh.police.ir مراجعه و اقدام به دریافت معافیت تحصیلی به صورت غیر حضوری نمایید.

( توضیحات بیشتر در سایت مذکور آمده است. برای مشاهده راهنمای دریافت معافیت تحصیلی (فایل PDF) یا مشاهده (فیلم آموزشی) کلیک کنید.

نکته: طلاب متقاضی ثبت نام در مرکز آموزش مجازی باید موافقت نامه تحصیل همزمان حوزه و دانشگاه را پیش از ثبت نام در این مرکز آموزشی از مرکز مدیریت استان محل تحصیل اخذ کرده و از طریق پست به این مرکز ارسال نمایند که در این موافقت نامه ضروری است عبارت زیر قید شده باشد: (تحصیل هم‌زمان طلبه گرامی آقای ............. با کد ملی ............. و کد تحصیلی ........... در مرکز آموزش مجازی و نیمه‌حضوری مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی‌(ره) و حوزه علمیه بلامانع می‌باشد.

(بر اساس آیین‌نامه نظام وظیفه موافقت‌نامه مذکور باید هرترم از حوزه اخذ و به این مرکز ارسال شود.(

تذکر مهم: بدیهی است در صورت عدم ارسال این موافقت‌نامه به مرکز، ثبت‌نام دانشجو ملغی خواهد شد.

- دانشجویان غیرمشمول وظیفه عمومی

نکته1: کسانی که کارت پایان خدمت یا معافیت دارند باید کپی برابر با اصل کارت خود را همراه با مدارک پذیرشی به این مرکز ارسال نمایند.

نکته 2: متقاضیان شاغل در آموزش و پرورش باید تعهدنامه خدمت خود را همراه با مدارک پذیرشی به این مرکز ارسال نمایند.

نکته 3: متقاضیان شاغل در نیروهای مسلح باید موافقت نامه­ ای مبنی بر مجاز بودن تحصیل در این مرکز را از یگان خود اخذ و همراه با مدارک پذیرشی به این مرکز ارسال نمایند.

نکته4: ارسال کپی برابر با اصل، کارت پایان خدمت، نظامی یا انتظامی، معافیت پزشکی، تعهدنامه طلاب، کفالت، موارد خاص را به مرکز الزامی می باشد.

نکته5: برابر اصل مدارک می‌بایست در دفترخانه رسمی صورت پذیرد.

* برای تکمیل و ارسال فرم مشخصات فردی (اینجا) و فرم عدم درخواست معافیت تحصیلی (اینجا) را کلیک نمایید.

«برای دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون نظام وظیفه (دانشجویان برادر) با تلفن 5-02532908193 داخلی 375 یا 02532113757 آقای عباسی تماس بگیرید.»


کليه حقوق اين سايت به موسسه آموزشی- پژوهشی امام خمینی ره تعلق دارد.